Мобільний додаток

Саакашвілі позбавлено українського громадянства

27.07.2017 р., 14:05

В Адміністрації Президента України підтвердили інформацію про підписання главою держави указу про припинення громадянства Міхеїла Саакашвілі.

Про це повідомляє Укрінформ.

"За поданням Державної міграційної служби, яка навела переконливі факти подання недостовірної інформації при оформленні заяви, Комісія з питань громадянства при Президентові України вирішила підтримати клопотання щодо припинення громадянства України Міхеіла Саакашвілі та рекомендувала Президенту ухвалити відповідне рішення. На основі рекомендацій глава держави підписав відповідний указ", - зазначається у повідомленні.

В Адміністрації Президента додали, що відповідно до законодавства про захист персональних даних,   відповідний нормативний акт не підлягає публікуванню, оскільки містить конфіденційну інформацію, зокрема персональні дані.

Як повідомлялося, Саакашвілі отримав українське громадянство згідно з указом президента України Петра Порошенка наприкінці травня 2015 року. Він очолював Одеську обласну державну  адміністрацію півтора роки - з 30 травня 2015 року до 9 листопада 2016 року, після чого оголосив про свою відставку.

Саакашвілі позбавлено українського громадянства

Новини по темі