Мобільний додаток

Саакашвілі можуть позбавити українського громадянства

27.07.2017 р., 09:00

Комісія з питань громадянства при Президентові України розглянула матеріали від Генеральної прокуратури стосовно Міхеїла Саакашвілі та на підставі вивчених матеріалів надала висновки щодо припинення громадянства України.

Про це інформує прес-служба Державної міграційної служби.
 
"Матеріали стосовно Міхеїла Саакашвілі, надані Генеральною прокуратурою України, які отримані від грузинської сторони, опрацьовані Державною міграційною службою України, направлені на розгляд Комісії з питань громадянства при Президентові України, та у встановленому порядку розглянуті на засіданні комісії", - йдеться у повідомленні.

У відомстві роз'яснили, що згідно з Конституцією України Президент приймає рішення про втрату громадянства України на підставі висновків Комісії з питань громадянства.

Зазначимо, що до підстав втрати громадянства, зокрема, відноситься добровільне набуття громадянином України громадянства іншої держави, якщо на момент такого набуття він досяг повноліття, або набуття особою громадянства України внаслідок обману, свідомого подання неправдивих відомостей або фальшивих документів.

Новини по темі