Мобільний додаток

У бердянському санаторії отруїлося 246 дітей

20.07.2017 р., 16:09

У Бердянську (Запорізька область) у санаторії "Лазурний" отруїлися 246 дітей військовослужбовців - учасників АТО з Дніпра.

Про це повідомили у міському управлінні поліції Бердянська. За даними поліції, зараз діти продовжують перебувати в санаторії "Лазурний" під наглядом медиків.

Як повідомили у прес-службі Бердянської міської ради, про те, що в санаторії на оздоровленні перебувають діти, представники місцевої влади не знали, оскільки офіційно ця установа не мала дозвільних документів на роботу. Робоча комісія, створена мерією Бердянська, провела низку обстежень даної установи та виявила невідповідність установи вимогам у сфері організації дитячого оздоровлення.

"У результаті чергового обстеження установи 17 липня в закладі були виявлені діти, які відпочивають всупереч Актам приймання дитячого оздоровчого табору, де вказано про неготовність установи до приймання дітей. На даний час проводиться огляд дітей цього закладу фахівцями Бердянського лабораторного центру, Управління Держпродспоживслужби в Бердянську спільно з фахівцями міської лікарні", - повідомили в міськраді.

Додамо, що, оскільки санаторій "Лазурний" до прийому дітей був не готовий, керівництву санаторію було рекомендовано вивезти дітей до повного усунення недоліків.

У бердянському санаторії отруїлося 246 дітей

Новини по темі