Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Можливості ОБСЄ для спостереження у Дебальцевому обмежені

17.07.2017 р., 20:23

Місія має лише частковий доступ до залізничних колій, заявив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг. Про це він сказав на брифінгу під час скайп-включення з Дебальцевого в Українському кризовому центрі.

"У нас є частковий доступ до певних залізничних споруд у Дебальцевому, включаючи залізничну станцію, яка знаходиться у декількох метрах від передової патрульної бази, з якої я сьогодні проводжу брифінг. Ми також здійснюємо будь-де моніторинг уздовж залізничного полотна, і як тільки нам це дозволяє доступ. Ми часто зіштовхуємося із обмеженнями у цьому районі, щоби проводити спостереження", - заявив Хуг.

Він додав, що все, що місія фіксує і чує, вона відображає у звітах, доступних широкому загалу. Також він сказав, що місія не робить висновків з того, що бачить, а звітує про побачене. Місія продовжить спостерігати за ситуацією у Дебальцевому в тому разі, якщо їй дозволятимуть це робити, і зокрема, вздовж залізничних колій, що у цьому місті не контролюються українським урядом.

Раніше повідомлялося, що українській розвідці відомо про передачу до Дебальцевого з території Російської Федерації залізницею боєприпасів та снарядів.

Можливості ОБСЄ для спостереження у Дебальцевому обмежені

Новини по темі