Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Кандидати у ВСУ не підтверджують здатність здійснювати правосуддя

17.07.2017 р., 15:15

Кожен четвертий кандидат у Верховний суд не підтвердив здатність здійснювати правосуддя, йдеться у повідомленні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

"Протягом пленарних засідань ВККСУ станом на 14 липня 2017 року ухвалила рішення стосовно 100 кандидатів, з яких 25 не підтвердили здатність здійснювати правосуддя у Верховному Суді, 75 - підтвердили", - йдеться у повідомленні.

У комісії зазначили, що під час засідання у п`ятницю вкотре розглядалося питання про підтвердження здатності кандидатами на посади суддів касаційних судів у складі Верховного Суду здійснювати правосуддя у відповідному суді, стосовно яких оголошено перерву. За результатами засідання комісія вирішила, що один кандидат за критеріями професійної етики та доброчесності не підтвердив здатність здійснювати правосуддя у касаційному суді у складі Верховного Суду. Трьох кандидатів визнано такими, що підтвердили здатність здійснювати правосуддя у відповідному суді. Стосовно цих кандидатів комісія у складі колегії завершить проведення кваліфікаційного оцінювання. Стосовно одного кандидата Громадська рада доброчесності скасувала власний висновок.

Відтак комісія у повному складі припинила розгляд цього питання. Ще двоє кандидатів припинили участь у конкурсі, написавши заяву про зняття своєї кандидатури.

Кандидати у ВСУ не підтверджують здатність здійснювати правосуддя

Новини по темі