Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Петро Порошенко прокоментував важливість "Сі Бриз-2017"

17.07.2017 р., 14:25

Українсько-американські командно-штабні навчання "Сі Бриз-2017" дають можливість іноземним учасникам перейняти в України унікальний досвід протидії ворогу у гібридній війні. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час відвідування фрегата "Гетьман Сагайдачний" в рамках робочої поїздки до Одеської області.

"Хочу зауважити, що ці багатонаціональні навчання є дуже ефективними не тільки для підвищення рівня підготовки наших Збройних сил. Вони також важливі і для іноземних учасників, оскільки дають їм можливість перейняти у нас унікальний досвід протидії ворогу у гібридній війні, яку веде проти нашого українського народу РФ", - сказав Глава держави. Він наголосив, що багато хто з українських учасників має реальний бойовий досвід, "який вони отримали, відбиваючи російську агресію". Петро Порошенко також зауважив, що впродовж трьох останніх років Україна суттєво просунулася на шляху євроатлантичної інтеграції.

Раніше повідомлялося, що сьогодні в Україні стартують міжнародні військово-морські навчання "Сі Бриз-2017", які проводяться в рамках програми "Партнерство заради миру" відповідно до програми двостороннього співробітництва між Міністерствами оборони України і США на поточний рік. Цьогорічні навчання, в яких беруть участь усі роди військ, уперше пройдуть у режимі "вільної гри". Суть "вільної гри" полягає, зокрема, у тому, що підрозділи (авіація, піхота тощо) отримуватимуть ввідні в останній момент, і завдання доведеться виконувати без заздалегідь спланованого плану дій.

У навчаннях беруть участь представники 16-ти країн, понад 3 тисячі військовослужбовців, з яких 800 - американські військові, близько 30 одиниць авіаційної техніки, близько 30 бойових кораблів, катерів, суден забезпечення.

Петро Порошенко прокоментував важливість "Сі Бриз-2017"

Новини по темі