Мобільний додаток

Суд не задовольнив клопотання прокурорів щодо Мартиненка

22.04.2017 р., 16:40

Солом'янський райсуд Києва обрав колишньому народному депутатові Миколі Мартиненку запобіжний захід -  взяття на поруки. Таким чином, клопотання прокурорів про утримання підозрюваного під вартою з альтернативою застави у 300 мільйонів гривень не задоволене.

Слідчий суддя дозволив 15 народним депутатам і 4 міністрам взяти Мартиненка на особисті поруки. При цьому суддя зобов'язав екс-парламентарія утриматись від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними у справі й здати всі паспорти.

Нагадаємо: Миколу Мартиненка підозрюють у створенні злочинної організації, привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем. Сам фігурант називає звинувачення політично вмотивованим.

Солом’янський районний суд Києва також відновив засідання з обрання запобіжного заходу першому заступнику голови правління "Нафтогазу", колишньому голові наглядової ради Одеського припортового заводу Сергію Переломі. Він, як і екс-депутат Микола Мартиненко, є фігурантом справи про завдання збитків державному підприємству "Східний гірничо-збагачувальний комбінат".

Новини по темі