Мобільний додаток

НАБУ чекає дозволу медиків на транспортування Насірова

4.03.2017 р., 12:45

Детективи Національного антикорупційного бюро чекають дозволу медиків на транспортування тимчасово відстороненого від посади голови Державної фіскальної служби Романа Насірова до лікарні, де є можливість проведення відеоконференції з судом. Про це повідомив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Роман Симків.

Утім адвокат затриманого заявила, що Насірова медики вивезли із столичної лікарні "Феофанія" до Інституту кардіології імені академіка М.Стражеска нібито для проведення додаткового медобстеження.

Раніше сьогодні сам підозрюваний написав у Фейсбук, що не імітує захворювання і налаштований брати участь у судових засіданнях щодо обрання йому запобіжного заходу. Він запевнив, що не збирається тікати за кордон, а має намір, щойно одужає публічно довести безпідставність звинувачень.

Нагадаємо: Роману Насірову інкримінують необгрунтоване відтермінування сплати податків, що його фіскальна служба надавала компаніям народного депутата Олександра Онищенка. За даними слідства, цим завдано збитків державі приблизно на 2 мільярди гривень. 

Новини по темі