Мобільний додаток

"Укргазвидобування" завдало збитків державі

16.06.2016 р., 09:20

Понад 1,5 мільярда гривень збитків було завдано державі через схеми відмивання грошей з публічного акціонерного товариства "Укргазвидобування". Про це заявив сьогодні директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.

За його словами, у 2013 - 2016 роках підприємства, які працювали з "Укргазвидобуванням", продавали газ за заниженою ціною. Далі цей газ реалізовувався вже за ринковою ціною, а різниця перераховувалась фіктивним компаніям і конвертувалась у готівку, пояснив Артем Ситник.

Затримано 10 учасників злочинної групи, вилучено понад півмільйона доларів. Нині розпочинається процедура арешту майна підозрюваних, зазначив директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.

Водночас керівник Антикорупційної прокуратури Назар Холодницький сподівається, що Верховна Рада уже цього тижня дасть згоду на зняття депутатської недоторканності, затримання та арешт народного депутата Олександра Онищенка, якого підозрюють у причетності до відмивання грошей акціонерного товариства "Укргазвидобування".

Новини по темі