Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Нова коаліція в Парламенті має 226 голосів

12.04.2016 р., 15:00

У Парламенті вже назбирали 226 голосів для створення нової коаліції за участі фракцій Блоку Петра Порошенка і Народного фронту. Сьогодні  стало відомо, що лави пропрезидентської фракції поповнили ще 4 депутати.

Тому в Парламенті очікують, що під час вечірнього засідання буде офіційно оголошено про створення нової коаліції і проголосовано за відставку Арсенія Яценюка з посади прем’єра.

Далі депутати мають висунути кандидатуру на посаду керівника уряду, запропонувати її на розгляд Президентові і лише після цього Глава держави внесе кандидатуру нового Прем'єра до сесійної зали для голосування.

Сьогодні ж Президент був присутній у Парламенті і головував під час засідання фракції "БПП", де узгоджувалися кандидатури нових міністрів. Кадрові перемовини ще тривають.

Тим часом, у "Народному фронті" кажуть, що вимагатимуть пакетного голосування за призначення нового керівника уряду і всього складу Кабміну, повідомила у кулуарах Парламенту депутат від цієї  політсили Вікторія Сюмар.

Натомість інші фракції досить критично оцінюють процес формування нової коаліції і потенційні призначення в Уряд. Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко категорично заявив, що його фракція в голосуванні за нового прем’єра і уряд участі не братиме, бо, на його думку, ці питання вирішуються непрозоро.

А у фракції "Батьківщина" остаточно не визначилися, чи підтримувати кандидатуру Володимира Гройсмана на посаду прем’єра, повідомив її представник Іван Крулько.

Нова коаліція в Парламенті має 226 голосів

Новини по темі