Мобільний додаток

Можлива зміна Кабміну - головна тема тижня

28.03.2016 р., 09:29

Головною темою цього тижня буде можлива зміна Кабміну. Зокрема, Президент Петро Порошенко заявив про те, що вже найближчими днями Верховна Рада має призначити новий склад Уряду.

У свою чергу, Арсеній Яценюк в ефірі програми "10 хвилин із Прем'єр-міністром" наголосив на тому, що вже майже рік в Україні триває кампанія, мета якої - дискредитація чинного складу Кабінету міністрів, і цей процес, за його словами, вже став майже карикатурним. Арсеній Яценюк переконаний, що криза, у якій нині опинилася держава, не є урядовою.

Тим часом, лідер фракції "Блоку Петра Порошенка" Юрій Луценко очікує, що Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк цього тижня оголосить про свою відставку, після чого буде підписано нову коаліційну угоду і внесено на розгляд парламентаріїв кандидатуру нового голови уряду. Якщо цього не буде зроблено, то Луценко вийде з коаліції і покличе за собою ще 100 депутатів, йдеться у заяві політика, оприлюдненій на сторінці "БПП" у мережі Facebook. "Це, на жаль, відкриє дорогу до виборів, бо країна не може бути заручником однієї чи декількох персон", - резюмував Юрій Луценко.

Як уже повідомлялося, 24 березня фракція "Блоку Петра Порошенка" запропонувала кандидатуру Володимира Гройсмана на посаду прем'єр-міністра. Той заявив про готовність очолити уряд, якщо його кандидатуру підтримають фракції коаліції. Голова Верховної Ради вважає, що на новій посаді впорається з проблемами, від яких потерпає країна. Про це Володимир Гройсман сказав в інтерв'ю одному з телеканалів.  

Він зазначив, що готовий взяти на себе відповідальність, але додав, що посада прем'єра не є його метою. Гройсман наголосив, що його мета єдина  - аби в рамках Парламенту і Уряду почали розв'язувати проблеми країни, зокрема, будувати дороги, створювати нові робочі місця, вирішувати питання фермерів.

Новини по темі