Mobil

Zeitplan - RUI

 • 16:10:20 - 16:23:37

  Sonderausgabe „Große Ukrainer“, Спецпроект «Великі українці»

  Ганна Ощіпок

  Solomia Krushelnytska.

  Соломія Крушельницька.

 • 16:23:37 - 16:59:07

  Ukraine entdecken

  Микола Бердник

  – Juri Kultschyzkyj: Ukrainischer Kosake, der Kaffee-Tradition in Wien begründete – Eine Kunstrevolution schwarz auf weiß: Kasimir Malewitsch und sein Schwarzes Quadrat.

  – Як українець Юрій Франц Кульчицький урятував Відень і навчив Європу пити каву. Про подвиги Кульчицького – дослідник його біографії Б. Сидор - Казимир Малевич: людина, що зробила революцію у мистецтві. Про видатного художника українського походження розповідає мистецтвознавець Д. Горбачов.

 • 22:05:56 - 22:59:07

  Die Sendung „Musikpanorama“, "Музична панорама"

  Людмила Ржепишевська

  - Zu Gast beim Musikpanorama ist die populäre Ethno- Jazzband „ShockolaD“ aus Lemberg. Die Musiker präsentieren interessante Mixe aus Jazz und ukrainischer Volksmusik.

  -Програма запрошує до знайомства з цікавим джаз- колективом зі Львову. Гурт «ShockolaD» – один з найуспішніших українських гуртів, що працюють у жанрі world music. Музика гурту зароджується завдяки змішуванню різних стилів, імпровізації, неповторності ідей та мотивів, що базуються на українській свідомості музикантів. Гість студії - учасниця гурту Настя Літвінюк розповідає в інтерв’ю про історію створення колективу, про участь музикантів у відомих етно -джазових фестивалях та ділиться планами гурту на майбутнє. У програмі звучать українські народні пісні у джазових інтерпретаціях гурту «ShockolaD».