Ljudmyla Rzhepishevskaya

 Ljudmyla Rzhepishevskaya

Nächste Programme

 • 20.10.2019 22:05:14
  - RUI

  - Junge talentierte Sängerin aus Lwiw Oxana Mucha bietet neu arrangierte ukrainische Volkslieder. Ein Interview über ihren Weg zur Bühne, Suchen nach ihrem eigenen Stil und Pläne für die Zukunft.

  - Програма пропонує знайомство з молодою львівською співачкою Оксаною Мухою. Яскрава зірка над талановитою співачкою засяяла після її перемоги у Міжнародному конкурсі українського романсу ім. Квітки Цісик. Гостя студії розповідає про секрет свого успіху, творчий шлях, родину та плани на майбутнє. У програмі звучать українські народні пісні, здебільшого з репертуару Квітка Цісик, у сучасній обробці

Frühere Programme

 • 14.10.2019 22:22:16
  - RUI

  Die Band Kosakenspässe. Гурт "Козацькі забави".

 • 13.10.2019 22:05:53
  - RUI

  Die Band Kosakenspässe.

  Гурт "Козацькі забави".

 • 06.10.2019 22:05:01
  - RUI

  - Zu Gast beim Musikpanorama ist ukrainische Sangerin, Liedermacherin und Journalistin Solomia. Sangerin bietet einen besonderer Mix ihrer klassischen Stimme mit verschiedenen Musikrichtungen - Pop, Blues, Rock und Folk.

  - Програма запрошує шанувальників української музики до знайомства з цікавою українською співачкою, композиторкою, журналісткою та психологом Оленою Карпенко, відомою на сцені під ім'ям Соломія. Вона створила власний стиль у музиці, поєднавши класичне звучання голосу з сучасними музичними стилями - джазом, блюзом, фольклорною та популярною музикою. Співачка розповідає у інтерв'ю про свій шлях до української та закордонної сцени, ділиться враженнями від концертів та гастролей та планами на майбутнє. Музична панорама пропонує як авторські пісні, так і твори інших композиторів у виконанні Соломії.

 • 29.09.2019 22:13:23
  - RUI

  - Klassische Chorwerke bekannter ukrainischer und ausländischer Komponisten, gesungen vom ruhmreichen Chor der Ukraine – von der akademischen nationalen Chorkapelle „Dumka“.

  - Програма запрошує шанувальників хорового співу до знайомства з одним з провідних українських мистецьких колективів – державною національною академічною хоровою капелою України «Думка». Гість студії – художній керівник та головний диригент хору Євген Савчук розповідає про специфіку, традиції та репертуар славетного хорового колективу та ділиться планами на майбутнє. У програмі звучать класичні твори відомих українських та зарубіжних композиторів Д.Бортнянського, М.Березовського, А.Веделя, К.Стеценка, М.Леонтовича, О.Кошиця, Й. Баха, Росіні у виконанні високопрофесійної хорової капели України «Думка».

 • 22.09.2019 22:04:47
  - RUI

  Das Programm fur die Fans der Instrumental- und Volakmusik. Der Gast im Studio Komponist Ihor Stezjuk äußert seine Eindrucke von der Zusammenarbeit mit deutschen Musikmeisters. Im Programm Musik des Autors, Kompositionen und ukrainische Musik in Bearbeitung des Komponisten.

  Програма запрошує шанувальників оригінальної інструментальної та вокальної музики. Гість студії композитор Ігор Стецюк ділиться своїми враженнями від співпраці з німецькими майстрами. У програмі звучать авторські музичні композиції та українська музика в обробці композитора.

 • 15.09.2019 22:05:03
  - RUI

  - Zu Gast beim Musikpanorama ist ukrainische Sangerin, Liedermacherin und Journalistin Solomia. Sangerin bietet einen besonderer Mix ihrer klassischen Stimme mit verschiedenen Musikrichtungen - Pop, Blues, Rock und Folk

  - Програма запрошує шанувальників української музики до знайомства з цікавою українською співачкою, композиторкою, журналісткою та психологом Оленою Карпенко, відомою на сцені під ім'ям Соломія. Вона створила власний стиль у музиці, поєднавши класичне звучання голосу з сучасними музичними стилями - джазом, блюзом, фольклорною та популярною музикою. Співачка розповідає у інтерв'ю про свій шлях до української та закордонної сцени, ділиться враженнями від концертів та гастролей та планами на майбутнє. Музична панорама пропонує як авторські пісні, так і твори інших композиторів у виконанні Соломії

 • 08.09.2019 22:05:36
  - RUI

  - Erfolgsgeschichte des legendären ukrainischen Chors „Chreschtschatyk“ .

  - Програма запрошує шанувальників хорового співу до зустрічі з академічним камерним хором «Хрещатик». Гість студії - головний диригент. художній керівник хору П. Струць.

 • 01.09.2019 22:06:01
  - RUI

  - Erfolgsgeschichte des legendären ukrainischen Chors „Chreschtschatyk“ .

  - Програма запрошує шанувальників хорового співу до зустрічі з академічним камерним хором «Хрещатик». Гість студії - головний диригент. художній керівник хору П. Струць.

 • 29.08.2019 22:15:56
  - RUI

  „Musikpanorama“ ist eine der beliebtesten Sendungen bei unseren Hörern. Die Autorin Ljudmyla Rsсhepyschewska und die Moderatorin Olena Gurоanowa lassen Hörerinnen und Hörer in die zauberhafte Welt der ukrainischen Musik eintauchen. Die Palette ist breit – von Volksmusik bis Jazz. Gäste im Studio sind bekannte ukrainische Komponisten, Interpreten und Bands.

  «Музична панорама» є однією з найулюбленіших програм слухачів. Автор Людмила Ржепишевська та ведуча програми Олена Гур’янова відкривають слухачеві неповторний світ різноманітної української музики – від фольклору до джазу. Гостями студії є популярні українські композитори, виконавці та гурти. Головним елементом програми все ж залишається музика.